Quiz og nettmøte med Erland Johnsen
- Skrevet av Anders Christensen
- Lest 147 ganger
- Skriftstørrelse Mindre skrift Større skrift
- Skriv ut
- E-post
Erland Johnsen er er av våre mest profilerte utenlandsproffer gjennom tidene, med storklubber som Bayern München og Chelsea på CV-en, i tillegg til fartstid i både Moss, Rosenborg, Strømsgodset og det norske landslaget. Torsdag 22. april stiller Erland opp på nettmøte i regi av SBF.
Vi oppfordrer alle til å sende inn sine spørsmål til Erland på forhånd. Disse kan sendes på mail til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..
Etter dette blir det arrangert Kahoot-quiz om britisk fotball, og vi anbefaler alle å laste ned Kahoot-appen på forhånd.
Møtet og quizen vil foregå på Teams, og en lenke til møtet vil bli lagt ut på eventsiden på Facebook.
Vel møtt!
Hilsen styret i SBF
Sist redigertlørdag, 03 april 2021 11:22